Jesteśmy geekami i programistami, nie sprzedawcami. Testowaliśmy kilkanaście systemów do zarządzania klientami w przeszłości, ale pokochaliśmy miniCRM ostatnio za prostotę i bycie mini właśnie. Używamy systemu zarówno w PressPadzie, Untitled Kingdom i na pewno będziemy polecać innym.

Paweł Nowak
Paweł Nowak
PressPad

W lotnictwie liczy się solidne zaplanowanie i konsekwentne realizowanie ustalonych zadań. Dzięki miniCRM wszystkie relacje z klientami mamy przypilnowane na najwyższym poziomie.

Piotr Lasek
Piotr Lasek
Plane4You

MiniCRM to fajne narzędzie do ogarniania tego, o czym zwykle nie myślimy, mimo, że nam na tym zależy - sprzedaży. Zaczynając od relacji, przez pielęgnowanie leadow, a na wartościowych danych kończac. Ten prosty CRM online przyda się wszędzie. Polecam!

Monika Czaplicka
Monika Czaplicka
Wobuzz

Potrzebowaliśmy systemu prostego w obsłudze, a jednocześnie z możliwością tworzenia własnej konstrukcji zapisu danych. Taki jest właśnie miniCRM - prostota i intuicyjność w jednym. Serdecznie polecam!

Home Asset Logo
Piotr Struczyński
homeasset.pl

Z całym przekonaniem mogę zarekomendować system miniCRM, który pomaga w zarządzaniu relacjami z Klientami oraz wspiera codzienną pracę w firmie. Aplikacja jest łatwa do wdrożenia i w obsłudze, funkcjonalna, a przede wszystkim w pełni spełnia nasze oczekiwania. Praca na systemie miniCRM pozwoliła wypracować jeszcze wyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz sprawną obsługę Klientów.

Piotr Kopeć
Piotr Kopeć
GONDOR

Nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez tego świetnego narzędzia. miniCRM jest prosty, łatwy w obsłudze zapewnia stały dostęp do informacji o moich klientach.

Konrad Wocko
Konrad Wocko
PDO-Consulting

Od zawsze szukałem systemu CRM do naszego studia. Wszystkie systemy które testowałem były rozbudowanymi aplikacjami. Szukałem czegoś prostego, intuicyjnego nie przeładowanego. i oto jest MiniCRM - ładny, intuicyjny, a twórcy miniCRM skoncentrowali się na najważniejszych funkcjach. Support działa błyskawicznie i zawsze służy pomocą. Szczerze polecam.

Maciej Mleczko
Maciej Mleczko
studiomleczko.pl

Aplikacja została wybrana jako system CRM do naszej firmy po analizie konkurencji. Zwiększa jakość obsługi klientów i ułatwia prace działowi sprzedaży.
Możemy go szczerze polecić każdej firmie.

Piotr Gocał
Piotr Gocał
BR-Design

Wyjątkowo szybko wyrobiłem sobie dobrą opinię na temat miniCRM. Powiem krótko: Prosty i użyteczny CRM - dokładnie taki jaki szukałem. po prostu się sprawdza.

Seweryn Nowak
Seweryn Nowak
Asekuro.pl S.A.

miniCRM został wybrany jako system CRM do naszej firmy po dogłębnej analizie konkurencji i jako jedyny wykazał się jakością, elastycznością, niską ceną i polskimi korzeniami. Pozwala w sposób prosty, łatwy i przyjemny zarządzać procesami sprzedażowymi w firmie.

Bartosz Rychlicki
Bartosz Rychlicki
WENIGER

Polecam miniCRM jako świetne narzędzie CRM dla freelancerów i małych firm. po prostu pomaga mi zarządzać zadaniami i kontaktami z moimi klientami. Polecam, odciąża głowę!

Piotr Szostek
Piotr Szostek
Freelancer

Dzięki aplikacji miniCRM wiem co zrobili moi współpracownicy, mam kontrolę nad wyznaczonymi zadaniami oraz wszystkie kontakty i niezbędne dane pod ręką. Kiedyś napisałem do obsługi technicznej propozycję wprowadzenia nowej funkcjonalności która by się nam przydała - i tu zaskoczenie- już po paru dniach była ona wdrożona!

Damian Macura
Damian Macura
StronyDlaFirm

Prowadząc mały biznes potrzebowałem narzędzia, które pozwoli kontrolować relacje z klientami łatwo, szybko i czytelnie. Spośród kilkunastu przetestowanych aplikacji tylko miniCRM wywiązał się z zadania tak, jak tego oczekiwałem.

Tymek Mróz
Tymoteusz Mróz
INFOGRAM

Z pomocą miniCRM mogę łatwo zapanować nad kontaktami z moimi klientami. Mam bardzo dobrą opinię o obsłudze miniCRM. Odpowiadają bardzo szybko na pytania i rozwiązują problemy. Polecam serdecznie!

Marcin Bajda
Marcin Bajda
ROI Hunter

System miniCRM wykorzystujemy do zarządzania zleceniami od klientów. Pomaga nam to opanować różne etapy realizacji zamówień - od wyceny, przez produkcję, przygotowanie do montażu, montaż i zakończenie zlecenia.

Adler Glass
Bartosz Woźniak
Adler Glas

Ten prosty CRM online może stanowić solidne wsparcie w zarządzaniu relacjami w dziale handlowym. Jego zalety to szybkość działania, łatwość obsługi i możliwość dostosowania do specyficznych potrzeb za pomocą pól dodatkowych. Dzięki nim, miniCRM szybko staje się bliskim sojusznikiem sprzedawców, ułatwiając im skupienie się na pracy z Klientem.

FreshMail​
Bartosz Gil
FreshMail​

Po przeglądzie rozwiązań CRM w sieci wybraliśmy miniCRM ze względu na jego minimalizm przy jednoczesnym zapewnieniu najważniejszych cech systemu CRM. Świetny kontakt z suportem zaowocował importem naszych danych w przeciągu zaledwie kilku dni, a następnie wprowadzeniem funkcjonalności mapy.

Dallmayr
Rafał Trębicki
Dallmayr

MiniCRM jest zdecydowanie moim faworytem wśród wielu innych systemów do zarządzania klientami i zadaniami, których używałem w przeszłości. Doskonale spisuje się w przypadku mojej branży między innymi do planowania realizacji zadań ponieważ jest lekki i przyjemny zachowując przy tym wysoki poziom rozbudowania o funkcje, które skutecznie pomagają mi w planowaniu każdego dnia oraz sukcesywnej realizacji wcześniej zdefiniowanych celów. Podoba mi się również podejście jego autorów i fakt, że chętnie słuchają wszelkich sugestii swoich użytkowników stale rozbudowując system o kolejne funkcje dla których zawsze odnajduję zastosowanie. Pełny profesjonalizm rozbudowany o wiele przydatnych funkcji i szerokie zastosowanie zamknięte w minimalistycznym i niezwykle intuicyjnym wyglądzie.

Łukasz Trześniewski
Łukasz Trześniewski
Lukaszt

Prosty i bardzo intuicyjny system do zarządzania relacjami z Klientami. Dość długo szukaliśmy i testowaliśmy różne rozwiązania, ale dopiero miniCRM spełnił nasze oczekiwania. Podoba nam się zwłaszcza jego dostosowanie do realiów małych firm, które nie potrzebują bardzo rozbudowanych rozwiązań. To, co jest również bardzo dla nas ważne w miniCRM, to możliwość dostępu z dowolnego komputera lub komórki, pracy w grupie, bardzo widoczny ciągły rozwój, integracja m.in. z kalendarzem Google, wygląd i oczywiście kadra, która go tworzy, odpowiadającą na wszelkie nasze uwagi, prośby, sugestie nawet w późnych godzinach nocnych ;) Gorąco Polecamy!

Katarzyna Nowińska
Katarzyna Nowińska
CATENA

Nie każde 'mini' w życiu się sprawdza, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Odkąd zaczęliśmy korzystać z miniCRM nasza praca stała się bardziej zorganizowana i wydajniejsza. Takie rozwiązanie z pewnością zapewnia firmie szybszy rozwój, co sami odczuwamy na własnej skórze każdego dnia. Zdecydowanie polecam!

Karol Filek
Karol Filek
Filmcloud.pl

Intuicyjność miniCRM oraz przyjazna i szybka pomoc ze strony zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie projektu sprawiają, że przedłużenie współpracy i korzystanie z systemu jest kwestią oczywistą i nie podlegającą dyskusji. miniCRM pozwala nam na efektywne zarządzanie relacjami z naszymi klientami oraz idealnie sprawdza się w ocenie i mierzeniu skuteczności działań naszego zespołu.

Bartłomiej Szamałek Brandlove
Bartłomiej Szamałek
Brandlove

Dzięki miniCRM mogliśmy w błyskawiczny sposób uporządkować dotychczasowe kontakty z klientami. Wygodny i intuicyjny interfejs zachęca do systematycznej pracy i dodawania nowych tematów. miniCRM pozwala przełożyć na kolejny bieg, wspierając tym samym jeszcze szybszy rozwój firmy.

Marcin Liszkowski
Marcin Liszkowski
WorldResidence.pl

Łatwa w obsłudze i bardzo pomocna w pracy aplikacja CRM pojawiła się w naszej firmie i od razu wzbudziła pozytywne emocje. Jej niekwestionowaną zaletą jest możliwość śledzenia bieżącego stanu spraw online, bez konieczności pojawiania się w firmie, co w pracy handlowca jest bezcenną wartością. miniCRM pozwala skupić się na klientach i ich potrzebach, a nie ciągłym poszukiwaniu informacji zapisanej w dokumentacji. To zintegrowany system, który ułatwia pracę nie tylko jednej osobie, ale całej firmie. Prosty, czytelny dla użytkownika. "Druga pamięć", bez której nie wyobrażam sobie sprawnie pracować.

Katarzyna Kudeł
Katarzyna Kudeł
Gutenberg design

Testowałem ponad 20 CRM w wersji online. Trudno dziś znaleźć prostą aplikację do zarządzania kontaktami z klientami, zwłaszcza taką, którą można dostosować w ciągu godziny, by uruchomić sprzedaż lub inne formy działania. Właśnie to zdecydowało o wyborze miniCRM. Dziękuję twórcom tej aplikacji szczególnie za to, że nie zrobili kolejnego "kombajnu" do wszystkiego. na miniCRM przeszkolone przeze mnie osoby mogą się skupić na kontaktach z klientami, a narzędzie naprawdę pomaga im utrzymać porządek w zadaniach.

Grzegorz Figoń
Grzegorz Figoń
Brandle.pl

Pracujemy z miniCRM od ponad roku. w tym czasie zdecydowanie poprawiliśmy planowanie zdań a co za tym idzie efektywność biznesową naszej firmy. Dużym plusem aplikacji jest możliwość tworzenia dowolnych etapów w Interesach, dzięki czemu możemy je dopasować do naszej branży. Szczególnie przydatna w miniCRM jest możliwość wzajemnego przydzielania zadań między zespołem sprzedaży, co jest przydatne przy organizowaniu spotkań. Kilka programów zastąpiliśmy jednym - miniCRM.pl. Rekomendujemy to narzędzie wszystkim małym i średnim firmom.

Artur Chojnacki
Artur Chojnacki
Piko Sport

miniCRM to doskonała pozycja na rynku aplikacji wpierających organizację pracy w małych i średnich firmach. Funkcjonalność, łatwość obsługi oraz intuicyjność bardzo innowacyjnego interfejsu to tylko niektóre z wielu zalet jakimi ta aplikacja wyróżnia się pośród innych testowanych przez nas rozwiązań. Szeroki wachlarz pakietów w atrakcyjnych cenach oraz wciąż dodawane nowe rozwiązania pozwalają nam dynamicznie dostosowywać możliwości aplikacji do naszych indywidualnych potrzeb, jednocześnie kontrolując koszty. Polecamy wszystkim przedsiębiorcom.

Paweł Konstanczak Target Media
Paweł Konstanczak
target-media.pl

Aplikacja miniCRM daje bardzo praktyczne możliwości zarządzania bazą danych o klientach zarówno dla pracowników bezpośredniej obsługi jak i ich przełożonych. Logiczny layout, przydatne funkcje, bardzo szybko działająca funkcja wyszukiwania zadań i kontaktów to najważniejsze zalety CRM dla małych firm, które chcą działać sprawnie. Gorąco polecam aplikację.

Artur Rozner
Artur Rozner
Egeida

Dzięki miniCRM zarządzanie pracownikami stało się o wiele łatwiejsze, do tego świetna funkcja interesów, dzięki której zawsze wiem na jakim etapie współpracy jestem z danym klientem, sprawia że miesięczny abonament opłaca się. z przyjemnością wybrałem miniCRM i jestem bardzo zadowolony z tego produktu.

ArtMarks Logo
Marek Sójka
ArtMarks

Po analizie dostępnych baz CRM na rynku wybraliśmy miniCRM. Już po kilku dniach użytkowania byliśmy przekonani, że był to najlepszy wybór. MiniCRM jest prosta w drożeniu i obsłudze, bardzo funkcjonalna i innowacyjna. Wspiera kontrolę współpracy z Klientami i codzienne zadania w firmie. Bardzo ważnym atutem jest ciągłe ulepszanie systemu i szybka reakcja na pytania i ewentualne problemy. z pełna odpowiedzialnością polecam każdej firmie która ceni jakość, funkcjonalność i profesjonalizm!

hunterextreme
Sławomir Zabieglik
hunterextreme.pl
miniCRM - Prosty CRM online dla małych firm
★★★★★
Ocena 5/5 w oparciu o 29 opinii.
600+

Firm codziennie
loguje się do miniCRM

95%

Klientów poleca
nas swoim znajomym