Czym jest miniCRM?

miniCRM to prosty CRM online. Odpowiada potrzebom mikro i małych firm oraz freelancerów.

Aplikacja pierwszy raz została zaprezentowana w 2011 roku. Od początku została dobrze przyjęta i opisana przez wielu czołowych dziennikarzy internetowych.

System pomaga zapanować nad kontaktami z klientami, zadaniami dla pracowników, zleceniami i sprzedażą. Sprawdza się w nowoczesnych branżach związanych z usługami lub handlem. Intuicyjność obsługi, przejrzystość i użyteczność sprawiają, że jest ona prosta w użyciu nawet dla osób nie posługujących się wcześniej rozwiązaniem klasy CRM online.

Dane klientów są chronione i przechowywane w nowoczesnej, profesjonalnej serwerowni. Automatyczne kopie bezpieczeństwa uniemożliwiają ich całkowitą utratę. Informacje przesyłane między użytkownikiem i aplikacją, są zaszyfrowane i bezpieczne.

Aplikacja sprzedawana jest w modelu SaaS. Dostępna jest tylko za pośrednictwem przeglądarki internetowej online. Dzięki temu przedsiębiorca nie jest obciążony wysokimi kosztami instalacji, wdrożenia i aktualizacji specjalistycznego systemu. Różne rodzaje abonamentów miesięcznych, dopasowane do wielkości firmy sprawiają, że korzystanie z miniCRM jest tanie, a w przypadku mikro przedsiębiorstwa lub freelancera - darmowe.

Twórca programu, firma Ageno z Bielska-Białej, cały czas rozwija funkcje i możliwości aplikacji.

Kontakt dla mediów

Maksymilian Śleziak Maksymilian.Sleziak@ageno.pl

Media społecznościowe

Logo miniCRM

logo miniCRM przezroczyste logo miniCRM czarne logo miniCRM białe

Screen strony głównej

Minimalistic Landing Page

Screeny z Aplikacji

Kontakty, zadania, interesy i raporty.

Kontakty CRM Zadania CRM Interesy CRM Raporty CRM

Założyciele

Maksymilian Śleziak i Krzysztof Kowalik.

Maksymilian Śleziak - miniCRM Krzysztof Kowalik - miniCRM